S malým zpožděním Vám přinášíme výsledky soutěže o knihu Královské spiknutí z pera Michaela Sullivena. Tentokrát to nebudu protahovat a přejdeme rovnou ke správným odpovědím.

1.Datum narození autora?

Narodil se 17. Září 1961

2.Královské spiknutí je kniha ze série kolika knih?

Série bude mít 6 knih, v originále vyšlo zatím pět.

3.V kterém roce vydal svou vůbec první knihu?

 Ačkoliv začal psát už ve 13 letech, první kniha mu vyšla v říjnu roku 2008 a nesla název: The Crown Conspiracy

 

Nyní se přesuneme k té části, kdy oznámíme výherce. A tentokrát se jím stává Veronika Ulická.

My samozřejmě gratulujeme a knihu zasíláme. A s vámi ostatními zas na viděnou u další soutěže, která na sebe nenechá dlouho čekat.

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch.

Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj…

Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars.

Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných.

Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan.

Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye.

Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko.

Porotce literární soutěže O Dračí řád.

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

One Response

Leave a Reply