Jak jsme již dnes předesílali, startujeme soutěž o knihu Královské spiknutí od Michaela Sullivana, kterou u nás vydalo nakladatelství Argo. Více o této víc než zajímavé knize naleznete zde.

 

Teď již k samotnému úkolu, jak knihu získat. Bude to opět snadné. Autor u nás není tolik známý a tak jsem si na vás o něm připravil následující 3 otázky.

 

1. Datum narození?

2. Královské spiknutí je kniha ze série kolika knih?

3. V kterém roce vydal vůbec svou první knihu?

 

Vaše odpovědi i s adresou, na kterou si přejete zaslat případnou výhru, zasílejte do páteční půlnoci na mail soutez@mfantasy.cz. Do předmětu uveďte Královské spiknutí

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch.

Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj…

Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars.

Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných.

Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan.

Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye.

Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko.

Porotce literární soutěže O Dračí řád.

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply