Tak a máme tu výsledky soutěže o Hlas Boží od autorky Trudi Canavan. Stačilo odpovědět na tři jednoduché otázky a pak už jen trocha toho štěstí. Před uvedením jména výherce se podíváme na správné odpovědi.

Ptali jsme se Vás:

 

1. Z které země pochází autorka?

Odpověď: Austrálie

2. Název jiné autorčiny trilogie?

Odpověď: Trilogie o Černém mágovi

3. Datum narození autorky?

Odpověď: 23.10.1969

 

No a po krátké chvilce napětí Vám mohu oznámit, že vítězem se stal Lukáš Pokorný, kterému za celou redakci blahopřeji, a všem děkujeme za účast.

 

Na závěr bych rád řekl těm, co bohužel nevyhráli, ať nevěší hlavu! Už zítra startuje nová soutěž, tentokrát budou ve hře první díl Počátek nové série Upíří polibky od nakladatelství Zoner Press.

Komentáře

komentářů

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply