Psaní. Obyčejná věc, ze které obyčejný člověk pozná jen to, že hrozně škrábeme. Ale dát náš text k posouzení grafologovi, to je skoro jako vyzpovídat se psychoterapeutovi. Měli byste na to odvahu?  Mnozí možná ne. Co všechno se o sobě můžete dozvědět z vlastního písma?

Na tuto otázku hledala ve středu 6. 7. odpověď po okraj naplněná přednášková místnost linie Maelström, linie, ke které se rok co rok s chutí vracím kvůli extrémně zajímavým přednáškám. Tato nebyla výjimkou.

Jste introvert, či extrovert? Prosazujete svůj názor, nebo se držíte zpátky? Muž, nebo žena? Nesmělý samotář, anebo typ do společnosti? Hledíte do minulosti nebo žijete pro budoucnost? Jste učitel se syndromem vyhoření? Ano, grafologie toto všechno pozná. Sklon a velikost písma, mezery mezi slovy, podpis a dokonce i volba psací potřeby v kombinaci se spoustou dalších faktorů mohou prozradit mnohé.

Nemusíte tomu bezmezně věřit, ale za zkoušku to stojí. Třeba se dozvíte jako já, že jste zaostalý nevyvinutý, avšak analyticky přemýšlející rozpolcený introvert se sklony k alkoholismu a silným sexuálním pudem.


(Vyšlo v ZáBlesku č. 04/2011)

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply