Předpokládám, že každý, kdo otevřel tento článek, ví, na co jsme se v této soutěži ptali a jaké výhry byly v sázce. Ale pro jistotu: Až do včerejšího dne jsme hráli o PC hru Zaklínač 2: Vrahové králů a tři zaklínačské komiksy. A soutěžní otázka zněla: „Kolik úrovní obtížnosti nabízí Zaklínač 2?

Pokud jste odeslali soutěžní email s odpovědí „4 úrovně“ (easy, medium, hard a insane, jak jste se mohli dočíst v Maxově recenzi), pak se možná vidíte mezi 4 výherci níže!

Zaklínače 2 získává:

Katka Rušarová!


A komiksy vyhrávají:

Martin Málek

Miluška Stodolová

Gabriela Pešková


Srdečně gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem zúčastněným! Následující soutěž bude pro změnu o knihu Marsovský skluz v čase od Philipa K. Dicka, která vyjde už v úterý!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply