Tentokrát jste mohli vyhrát knihu Viriconium od M. John Harrisona, která vznikla sesbíráním všech svazků série, a my jsme se ptali:

Jak se jmenují jednotlivé části trilogie a kdy vyšly?

Správné odpovědi:

Pastelové město (1971)

Bouře křídel (1980)

Nestálí bohové (1982)

Nebudu to dlouho napínat. Vítězkou se stává Barbora Petrtýlová z Prahy! Gratulujeme! A vy ostatní neváhejte zkusit štěstí třeba v probíhající soutěži o Zaklínače 2.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply