V nejnovější soutěži na MFantasy máte jednoduchý úkol. Napište nám alespoň 3 názvy filmů podle Dickových románů či povídek. Jeden ze správně odpovídajících bude vylosován a získá knihu Marsovský skluz v čase.

Odpovědi jako vždy posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo Marsovský skluz v čase. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do pátku 1.7.2011, vítěz bude vylosován následující den.

Marsovský skluz v čase

Autor: Dick Philip K.

Formát: 264 stran, vázaná
Plánovaný termín vydání: 28.6.2011

Doporučená cena: 268,- Kč

Anotace: Další z Dickových románových her, kdy si čtenář není jist, která z popisovaných skutečností je ta pravá. Láme si s tím hlavu i Jack Bohlen, majitel věčně zfetované manželky, ale i zručný technik a zaměstnanec Arnieho Kotta, mocného muže, který má na Marsu, obývaném kolonisty a zbytky zdecimovaného původního obyvatelstva, monopol na vodu, tedy hlavní zdroj života. Kott zadá Bohlenovi nelehký úkol: vymyslet komunikátor, s jehož pomocí lze porozumět chlapci postiženého autismem, avšak nadanému vizionářstvím – schopností nahlédnout do budoucnosti červené planety.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply