Právě vyšla Maxova recenze hry, a proto je ten správný čas zasoutěžit si o ni! Doufáme, že Zaklínače 2 ještě nemáte, protože teď může být váš díky jediné soutěžní odpovědi! A jestli ho už máte, zkuste ho třeba vysoutěžit pro někoho ze svých přátel.

Odměněni budou celkem čtyři z vás. Ve hře je 1x PC hra a 3x komiks Zaklínač, který jste mohli získat s předobjednávkou na Xzone.cz! Scénář ke komiksu napsal Michal Galek a nakreslil ho Arkadiusz Klimek. Je ve formátu A4, má 24 stránek a je vytištěn na kvalitním křídovém papíře. Pojďte to zkusit…

Soutěžní otázka zní: Kolik úrovní obtížnosti nabízí Zaklínač 2?

Jako vždy malá nápověda… zkuste se porozhlédnout po odpovědi třeba v Maxově recenzi. Až správnou odpověď zjistíte, pošlete ji na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Zaklínač“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme cenu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do pátku 24.6.2011, vítěz bude vylosován následující den.

 

Ceny do soutěže věnoval obchod www.xzone.cz, děkujeme!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply