Soutěžní úkol zněl: zkuste uhodnout, kolik soutěžních odpovědí dorazí do redakce. A vaše tipy byly skutečně rozmanité. Ale ať už jste hádali 3 nebo 2609, jsme rádi, že jste se zúčastnili. Těší nás také, že spousta z vás nám fandí na stovky účastníků. Ale vězte, že vaše šance v soutěžích na MFantasy nejsou tak malé (teď už můžu prozradit, že účast se pohybuje v desítkách a dosud jsme nepřekročili hranici  dvou set – snad již brzy). Tentokrát můžu označit účast za slabší, svůj odhad nám poslalo:
 
35 čtenářů!
 
A jaký byl ten nejpřesnější tip? Trefa do černého to nebyla, ale nejpřesnější mušku měla Lenka Matejíková s velmi slušným odhadem 32 odpovědí! Gratulujeme a posíláme knihu Běh o život!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

3 komentáře

Leave a Reply