Pojďte si s námi znovu zasoutěžit! Tentokrát o Osudotepce.

Otázky:

1. Na jakém místě v paralelní historii se příběh knihy odehrává?

2. Kdo je autorem knihy?

3. Jak zněl název autorova knižního debutu?


Odpovědi posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Osudotepec“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do pátku 27.5.2011, vítěz bude vylosován následující den.


Stránka nakladatelství s ukázkou.

Stránky autora.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply