Srdečně Vás zveme na párty s půlnočním prodejem u příležitosti vydání druhého dílu ságy o zaklínači Geraltovi.

Termín konání akce:
16.5.2011 – otevřeno od 19,30 hod., program začíná od 20,00 hod, prodej hry od 24,00 hod.

Místo konání akce:
club & cocktail music bar PM
Trojická 10, 120 00 Praha 2
http://www.pmclub.net/

Do PM Clubu se dostanete nejlépe tramvají č. 3, 4, 7, 10, 14, 16, 17, 21, 52. Metrem trasy B zastávka Karlovo náměstí výstup na Palackého náměstí.

Program:

Ti, kteří přijdou na párty v tématických kostýmech bojovníků, kejklířů, vrahů a nebo čarodějek či kurtizán se mohou těšit na soutěž o nejlepší kostým. Takže určitě neváhejte, na výherce totiž čekají zajímavé ceny a dárky.

V programu, který je pro Vás připraven, se můžete těšit na různá vystoupení, soutěže, recenze, diskuze s vývojářem hry a lokalizačním týmem. Také již zmiňovanou soutěž o nejlepší kostýmy, vědomostní soutěž o ceny a na závěr akce před půlnočním prodejem Vás čeká tombola. Večerem Vás bude provázet Ondřej Broukal.

Hru Zaklínač 2: Vrahové králů budete mít možnost o půlnoci také v místě akce zakoupit. Pouze na této akci budete mít možnost si koupit i tématické dárky.

Program bude probíhat ve formě párty a je možnost využít i dvou barů v PM Clubu. Nápojový a jídelní lístek bude v místě akce, takže si určitě celý večer pěkně užijete.

Stránka události na Facebooku.

Hru s komiksem (pouze pro předprodej a půlnoční prodej) si můžete objednat již nyní: http://www.xzone.cz/zaklinac-2.php3, nebo lze využít příležitosti zasoutěžit si s námi o ni!

MAPA PMCLUB FACEBOOK FACEBOOK FACEBOOK FACEBOOK PŘEDOBJEDNAT