Dnes začínáme soutěž o novou knihu Petry Neomillnerové se zaklínačkou Lotou v hlavní roli. Na našem facebookovém profilu také najdete soutěž o Tuláka ve stínech! Ale nyní už k soutěžní otázce, která zní:

Co vás na knihách Petry Neomillnerové nejvíce přitahuje?

Jak jste jistě pochopili, žádná odpověď tentokrát není špatná ani nejlepší. Výherce vylosujeme ze všech účastníků a ty nejzajímavější odpovědi zveřejníme.

Odpovědi posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Žár krve“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do pátku 29.4.2011, vítěz bude vylosován následující den.


Informace o knize zde.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

5 komentářů

Leave a Reply