Vernisáž autorské výstavy Michala Ivana, dvorního ilustrátora a výtvarníka obálek knih Juraje Červenáka, se koná dne 14. 4. v 18:00 v Galerii Nemesis. Návštěvníci si budou moct prohlédnout díla, která dosud nebyla v nabídce Galerie  Nemesis. Výstava potrvá do 7. 5. 2011.


Michal Ivan

– narozen 1982

– absolvent Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě

– ilustrátor, designér (hra Elveon, Overlord: Dark Legend, Heroes of  Might and Magic VI.

– spolupráce s Radical comics, Top Cow comics, karetními hry Fantasy  Flight Games a Blizzard, časopisy ImagineFX a Advanced Photoshop a další

– výtvarník obálek (převážně česká nakladatelství)


Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply