Ano, ano, opět je tu vyhlášení výsledků další z našich soutěží. Těšili jste se? Doufám. Minimálně 22 z vás, kteří nám poslali email na obvyklou adresu soutez@mfantasy.cz, se určitě nemohlo dočkat. Pojďme na to, nejdříve si dáme jako vždy správné odpovědi.

Tentokrát nás zajímalo:

Jak se jmenuje hlavní hrdinka? Kate Daniels.

Ve kterém městě se příběh odehrává? V Atlantě.

Kolik knih má doposud tato série? Zatím je to 5 knih. Kromě Magie mrtvých ještě Magic Burns (2008), Magic Strikes (2009), Magic Bleeds (2010) a Magic Slays (2011).


Správně odpověděla a vylosována byla Radka Muťková! Gratulujeme, výhra tentokrát míří do Ostravy!

A vy ostatní nezoufejte a zkuste štěstí příště! Budeme se těšit.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply