MFantasy tu je pouze pro Vás, čtenáře. A proto bychom rádi věděli, které rubriky, případně jaká témata Vás nejvíce zajímají, abychom Vám mohli přinést co nejvíce zajímavých článků. Čtete hlavně povídky, nebo Vás zajímají recenze knih, filmů a počítačových her? Budeme moc rádi, když zodpovíte naši anketu. Za případné komentáře budeme ještě raději! Napište nám třeba, co Vám zde chybí. Je něco, co byste na MFantasy uvítali?


Srdečně děkujeme za Vaši přízeň a podporu!


Za redakci MFantasy,

Ondřej „Hawk“ Páleník

šéfredaktor


[poll id=“7″]

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply