Abychom mohli přinášet svým čtenářům kvalitnější články ve větším množství a plně pokrýt všechny myslitelné oblasti, kde se můžete setkat s fantasy, rozhodli jsme se rozšířit své řady. V redakci čítající v současnosti 20 členů rádi přivítáme několik nováčků, třeba právě Vás!

Proč se k nám přidat?

Pokud mám jmenovat nějaké materiální výhody pro redaktory, jsou to recenzní kopie knih nebo her či volňásky na různé akce. Stále se snažíme vytvářet nové možnosti pro redaktory, nové způsoby odměn. Přesto je třeba mít na paměti, že jsme nekomerčním magazínem, finanční kompenzace je proto v současnosti nemožná. Členství v redakci je hlavně o seberealizaci, nových zkušenostech a zlepšování se (navzájem si pomáháme a radíme) a také o zviditelnění své tvorby.

Požadavky na redaktory

Nutné jsou:

  • výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
  • dobrý psaný projev
  • vůle zapojovat se dlouhodobě a pravidelně do činnosti redakce
    • být schopen psát alespoň 1 článek za měsíc nebo přiměřeně ke svému oboru
    • být aktivní, reagovat na emaily, hodnotit příspěvky ostatních
  • touha zlepšovat se

K jakékoliv žádosti přikládejte, prosím, ukázku svojí práce (snad s výjimkou korektora). Více ukázek je výhodou. Neklademe věková omezení. Žádosti posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu uveďte, o jakou pozici se ucházíte. Děkujeme.

Reportér

Křty knih, cony, vernisáže, nejrůznější besedy a setkání fanoušků fantasy, ze všech těchto akcí je možné přinášet reportáže. Pokud některé z uvedených akcí navštěvujete a psaní vám nedělá problém, můžete se zkusit o své zážitky podělit s našimi čtenáři. Pro své redaktory jsme schopní zajistit volné vstupenky na požadovanou akci. Výhodou je bydliště v Praze nebo jejím okolí, velká část akcí se koná tam. I zájemci z ostatních koutů ČR nebo SR jsou však vítáni.

Slovenský korektor

Hledáme člověka, který je schopen denně navštěvovat naše stránky a opravovat články a povídky, které vychází ve slovenštině. Nutná je perfektní znalost slovenského jazyka.

Filmový recenzent

Recenze fantasy filmů mají na MFantasy dlouhou tradici a jsou velmi vyhledávaným typem článků. Proto chceme tuto oblast více oživit. Milujete filmy? Máte rádi fantasy? Umíte říct, co si myslíte? Pošlete nám svoji recenzi a sdělte svůj názor tisícům lidí. V nejbližší době chceme svým recenzentům zajistit volné vstupenky do kina.

Literární recenzent

V soutěži recenzentů se pohybujeme na první příčce, ale rádi bychom pokryli větší část knižního trhu, aby měli naši čtenáři lepší přehled. Proto necháváme otevřenou nabídku i pro knižní recenzenty (také možnost recenzovat časopisy zaměřené na fantastiku). Recenzní výtisky zajišťujeme. Požadujeme přehled a spolehlivost.

Herní recenzent

Recenze lze psát na jakékoliv hry, které mají co dočinění s fantasy (to znamená nejen počítačové, ale i deskové atd.). Jsme schopní zajistit recenzní kopie PC her a požadujeme podobné vlastnosti jako u ostatních recenzentů, v první řadě tedy spolehlivost.

Ilustrátor

Rovněž hledáme schopné lidi, kteří mají výtvarný talent a rádi by zviditelnili svou práci přes náš web. Odměnou jim bude  vlastní galerie a samozřejmě uvádění autora ilustrací u povídek.
V praxi nabízíme dvě možnosti: buď zadáváme povídky, ke kterým bychom potřebovali ilustrace (případně motivy pro soutěže, workshopy apod.),  nebo si vybírá ilustrátor právě tu tvorbu, která ho osobně oslovila.


Nenašli jste zde tu svoji pozici? Zajímá Vás jiná oblast fantastiky? Napište nám, jak byste nám mohli pomoci. Rádi se dohodneme na spolupráci s aktivními lidmi, kteří mohou obětovat trochu ze svého času.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply