MFantasy oslaví ve středu 9. března 2011 své sedmé narozeniny. A tato oslava bude jiná než obvykle. Dárek nedostane oslavenec, ale vy, čtenáři! Plnou hru Dragon Age II pro PC (digitální verzi) můžete vyhrát, když zodpovíte pár jednoduchých otázek. Pojďte do toho!

Naše otázky:

1. Jak se jmenuje hlavní postava hry Dragon Age II?

2. Jaká tři povolání si lze v Dragon Age II vybrat? (Anglicky)

3. Jaký podtitul neslo první Dragon Age? (Anglicky)

4. V jakém roce bylo založeno MFantasy?


Odpovědi posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Dragon Age“.

Odpovědi posílejte do čtvrtka 10. 3. 2011, vítěz bude vylosován 11. 3., tedy v den vydání hry. Pro více informací o Dragon Age navštivte:

http://eu.dragonage.com/

http://bio-world.cz/

http://www.facebook.com/dragonage.czskCenu do soutěže věnovala společnost EA Czech. Děkujeme!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

7 komentářů

Leave a Reply