Oficiální trailer k vydání Dragon Age IIve středu vypustila studia BioWare a Electronic Arts. Videí už jsme sice viděli dost, ale tentokrát nás čeká mnohem víc akce a napětí. Minutu a tři čtvrtě dlouhý launch trailer je ke zhlédnutí přímo zde nebo na BioWareCzech Youtube kanále.

Soutěž o Dragon Age II na MFantasy trvá do čtvrtka 10. 3. A ti, kdo by chtěli ještě získat kopii BioWare Signature edice, která byla dostupná pouze do 11. ledna 2011, mohou na bio-world.cz soutěžit o pár posledních kusů (po jednom na PC, Xbox 360 a PlayStation 3). Podrobnosti soutěže naleznete v blogu http://bio-world.cz/?p=1320.

Trailer:


Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply