9. 3. 2004, to byl den, kdy vznikl on-line magazín MFantasy. Nyní se píše rok 2011 a MFantasy má za sebou sedm let své existence a zároveň sedm let postupného vývoje. Je na místě, abychom si dnes připomněli úkoly, které jsme si dali před rokem. A především poděkovali všem čtenářům za projevenou přízeň. Dokud nás čtete, budeme tu pro Vás.

Některé cíle jsme splnili, máme za sebou literární soutěž O Dračí řád, jejíž vítěznou povídku jste si mohli přečíst před třemi dny. Začali jsme ilustrovat povídky a přinesli Vám celkově více článků. Zajistili jsme soutěže nejen o knihy, ale nově i o PC hry. Galerie s ilustracemi začínají pomalu vznikat. MFantasy má nový kabát, ve kterém mu to skutečně sluší.

Jsou však i věci, které se zatím nepovedly. A ty se pokusíme letos napravit. Ať už jde o Ruku Osudu, Workshop nebo systém redakce, chyba je hlavně v nedostatku času a lidí, kteří jej mohou obětovat. Proto bych byl rád, kdyby se k nám přidalo několik nových posil. Seznam volných pozic naleznete zde.

Nezbývá než přát si, aby ten další rok byl zase o něco úspěšnější než ten minulý. Na závěr si ještě dovolím doporučit Vám naši facebookovou stránku, kde se vždy jako první dozvíte, co u nás právě vyšlo, a získáte i možnost účastnit se soutěží, které tam pořádáme. Včera dosáhla stránka krásných 700 fanoušků, staňte se také jedním z nich. A pokud už jím jste, doporučte nás svým známým, jen tak se nám podaří přežít i dalších sedmero let.

Děkujeme za projevenou přízeň a doufáme, že si ji i v tomto roce udržíme.


Ondřej Hawk Páleník

šéfredaktor