Výsledky soutěže o Dragon Age II jsou tu! Těšili jste se? Podle obrovské účasti hádám, že ano. Zdály se vám otázky těžké? Myslím, že ne. A stála výhra za to? Rozhodně. Plnou hru Dragon Age II pro PC však mohl získat jen jeden šťastlivec. Dragon Age II vyšlo v pátek 11. 3. 2011 a první recenze hlásí, že se pokračování úspěšné hry opravdu povedlo. Recenzi na MFantasy můžete čekat již brzy.

Další zajímavé informace o vydání hry najdete zde.

Správné odpovědi na naše otázky:

1.      Jak se jmenuje hlavní postava hry Dragon Age II?

Hawke

2.      Jaká tři povolání si lze v Dragon Age II vybrat? (Anglicky)

Mage, Rogue, Warrior

3.      Jaký podtitul neslo první Dragon Age? (Anglicky)

Origins

4.      V jakém roce bylo založeno MFantasy?

2004


Správně odpověděl a byl vylosován Liberty.Nox, a získává proto cenu. Gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí příště!

Cenu do soutěže věnovala společnost EA Czech. Děkujeme!


Pro více informací o Dragon Age navštivte:

http://eu.dragonage.com/

http://bio-world.cz/

http://www.facebook.com/dragonage.czskOndřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply