Přeneste se se Simíky do středověku!

Budujte svá království, vydávejte se na dobrodružné výpravy, vylepšujte své postavy a plňte úkoly. V The Sims Medieval na vlastní kůži zakusíte atmosféru středověku se vším všudy. Simíci se nyní poprvé ocitnou v situacích, ve kterých doteď nebyli – vyzkouší si rytířské souboje, budou přemýšlet, zda čarodějnici utopit, nebo si ji vzít, či vrhat jiné Simíky do Jámy soudné!

Pokud si zakoupíte limitovanou edici, která se na trhu objeví na jaře 2011 dostane se vám exluzivního obsahu v podobě zcela nových trůnních sálů ve stylu barbarů, temné magie a princezen a také dvě sady oblečení – první s názvem Monarcha, s králem a královnou ve slavnostních oděvech, a druhou s názvem Kat s mistrem popravčím v kožené zástěře a děsivou černou kápí!


Trailer zde:


.

Hra je již v předprodeji na http://jrc.cz/index.php?a=2&id=50253 a http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2767 .

Společnost EA oznámila speciální limitovanou edici The Sims Medieval

REDWOOD CITY, Kalifornie, 21. prosince 2010 – Společnost Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámila vydání speciální Limitované edice The Sims™ Medieval, kterou lze ode dneška předobjednávat* na stránce Electronic Arts v sekci hry – The Sims Medieval  http://www.ea.com/cz/games/the-sims-medieval, samozřejmě je také možné navštívit stránky www.TheSimsMedieval.com. Limitovaná edice The Sims Medieval se na trhu objeví na jaře 2011 a bude obsahovat exkluzivní obsah v podobě přístupu do tří zcela nových trůnních sálů v stylu barbarů, temné magie a princezen. Majitelé limitované edice rovně obdrží dvě exkluzivní sady oblečení – první s názvem Monarcha, s králem a královnu ve slavnostních oděvech, a druhou s názvem Kat s mistrem popravčím v kožené zástěře a děsivou černou kápí.

„V Limitované edici The Sims Medieval nabízíme hráčům několik skvělých bonusů za to, že budou mezi prvními, kdo si vyzkoušejí naši novou samostatnou sérii ve světě The Sims,“ uvedl Scott Evans, generální manažer studia The Sims.

The Sims Medieval je zcela novou samostatnou hrou z dílny studia The Sims, z nějž vzešla řada komerčně velmi úspěšných titulů, jako jsou například The Sims™ 3, a ohlašuje konec éry tradičních her The Sims, jež začnou být nahrazovány konceptem s novými funkcemi a herním systémem. Hlavním námětem hry je nyní období středověku, v němž si hráči budují vlastní království, vydávají se na výpravy, vylepšují si své postavy a v rámci dějové linie plní úkoly. Postavičky simíků, kolem nichž se vše v hrách značky The Sims točí, se octnou v mnoha různých situacích, s nimiž se dosud nesetkaly. Jsou to například rytířské souboje, rozmýšlení, zda čarodějnici otrávit, nebo si ji vzít, či trestání simíků vržením do Jámy soudné. Každá výprava má různé vyústění podle toho, jakého hrdinu hráč právě ovládá.

Vše v The Sims Medieval je vytvořeno v atraktivním středověkém stylu s herním systémem na bázi questů, předměty, jako jsou meče, žezla a trůny, přitažlivými postavami a výtvarně zajímavým okolním světem. Hráči si mohou podle svých představ upravovat hrdinu, jehož dostanou společně s královstvím, a určit jeho povahové vlastnosti a zásadní chyby. Hráči se svými postavami sblíží nejen na výpravách za dobrodružstvím, ale také při plnění všedních úkolů, jako je léčení nemocných, obchodování s cizokrajným zbožím nebo kování zbroje. Ať už půjde o zplození potomka, nebo souboj na královském turnaji, to, co se simíkům přihodí, záleží jen na hráči. Romantická doba rytířů se vrací v The Sims Medieval.

Standardní stejně jako Limitovaná edice The Sims Medieval ve verzích pro PC/Mac bude k dostání od března 2011. Titul dosud neobdržel věkový rating PEGI. Další informace o The Sims Medieval naleznete na oficiální stránce www.TheSimsMedieval.com.

*Platí další podmínky a omezení. Podrobnosti na www.thesimsmedieval.com.

O The Sims

Revoluční značka titulů The Sims, která hráčům umožňuje tvořit a ovládat virtuální postavičky na počítačích, slaví v letošním roce 10. výročí své existence a od své premiéry v roce 2000 zaznamenala neuvěřitelných 125 miliónů prodaných kopií. Její tituly byly v minulých sedmi letech přeloženy do 22 různých jazyků, prodávají se v 60 zemích světa a rychle se staly univerzálním herním a kulturním fenoménem. The Sims 3 se od jejich vydání v červnu 2009 prodalo ve verzi pro PC/MAC více než 5 miliónu kusů, což z nich učinilo komerčně nejúspěšnější hru pro PC roku 2009 v Evropě a Severní Americe. Zájem fanoušků dokládá více než 130 miliónů stažení uživateli vytvořeného obsahu, který mj. zahrnuje simíky, domy a další příběhy. Komunitní stránky The Sims3 na www.thesims3.com uvítají každý měsíc šest miliónů unikátních návštěvníků, zaznamenají na 300 stažení obsahu každou minutu, k dnešnímu dni na ně lidé nahráli na 2 miliónů položek a každou hodinu zde přibude 20 videí. Sponzorovaný kanál The Sims 3 na serveru YouTube patří mezi 5 nejsledovanějších (více než 29 miliónů shlédnutých videoklipů). Na oficiálních stránkách The Sims 3 www.thesims3.com najdete kompletní přehled tvorby hráčů. Adresa oficiálního kanálu The Sims na YouTube je http://www.youtube.com/user/TheSims. Hra The Sims 3 je aktuálně dostupná ve verzích pro PC, Mac, iPhone®, iPod touch® a mobilní zařízení, od podzimu 2010 budou k dostání verze i pro Nintendo DS™, počítačový zábavní systém PlayStation®3, videoherní a zábavní systém Xbox 360® a zábavní systém Wii™. V roce 2011 bude následovat verze pro Nintendo 3DS.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je vedoucí světovou interaktivně-zábavní softwarovou společností. Společnost založená v roce 1982 celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet. Electronic Arts dodávají své produkty na trh pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS BIG™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2010 EA ohlásili tržby ve výši $3,7 miliardy a vydali 27 titulů, jichž se prodal více než milión kopií. Domovskou a online herní stránkou EA je www.electronicarts.cz. Pro více informací o produktech EA a kompletní texty tiskových zpráv, prosíme, navštivte www.electronicarts.cz.