Máte příští týden volno? Láká vás navštívit con? Vyhrajte s námi dvoudenní volňásek na PragoFFest 2011!

PragoFFest je již druhým rokem pořádán v rámci série Festivalů fantazie. Program se skládá z tradičního a rozšířeného Pragoconu a z herního programu GameFFestu. Proběhne 3. – 6. 2. v Praze, v Modré škole, Kupeckého 576, přímo na konečné metra C Háje.

Chcete vědět víc? Přečtěte si tento článek!

A jak soutěžit? Stačí být našimi fanoušky na Facebooku a napsat nám, na co se nejvíc na PragoFFestu těšíte! Pokud ještě neznáte naši stránku, zde je odkaz. Vítězem se stane ten, pod jehož komentářem najdeme nejvíce „palců“. Soutěž trvá do nedělní půlnoci.


Fantastika – fantasy, sci-fi a horor


<!– Facebook Badge START –><a href=“http://www.facebook.com/pages/Fantastika-fantasy-sci-fi-a-horor/251806141987″ target=“_TOP“ style=“font-family: &quot;lucida grande&quot;,tahoma,verdana,arial,sans-serif; font-size: 11px; font-variant: normal; font-style: normal; font-weight: normal; color: #3B5998; text-decoration: none;“ title=“Fantastika – fantasy, sci-fi a horor“>Fantastika – fantasy, sci-fi a horor</a><br/><a href=“http://www.facebook.com/pages/Fantastika-fantasy-sci-fi-a-horor/251806141987″ target=“_TOP“ title=“Fantastika – fantasy, sci-fi a horor“><img src=“http://badge.facebook.com/badge/251806141987.5362.541254050.png“ width=“120″ height=“256″ style=“border: 0px;“ /></a><br/><a href=“http://www.facebook.com/business/dashboard/“ target=“_TOP“ style=“font-family: &quot;lucida grande&quot;,tahoma,verdana,arial,sans-serif; font-size: 11px; font-variant: normal; font-style: normal; font-weight: normal; color: #3B5998; text-decoration: none;“ title=“Make your own badge!“>Promote your Page too</a><!– Facebook Badge END –>

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply