Teď se konečně dozvíte, jaké povídky se v soutěži utkaly a co na naše porotce platilo! Na MFantasy začínáme vždy ve středu a v neděli zveřejňovat to lepší, co se v soutěži objevilo. Abyste neřekli, že jsme vás o něco připravili, rozhodli jsme se zveřejnit celou polovinu povídek, které nám přišly. Tedy prvních 30! I mezi těmito středními příčkami se totiž podle mého názoru dají nalézt zajímavé kousky, které stojí za přečtení (nicméně stanovit tuto hranici pro mě byla asi nejtěžší věc z celého organizování soutěže, pokud tedy nepočítám vyhlašování). Začínáme třicátým místem a někdy začátkem února si budete moct přečíst ty úplně nejlepší povídky.

Prosíme o shovívavost při komentování povídek. Pokud se vám zdá, že zrovna ta vaše povídka byla lepší než nějaká jiná, zachovejte chladnou hlavu, každý člověk má jiný názor a nemá smysl se hádat nebo někomu nadávat. Avšak autoři jistě budou rádi za návrhy, připomínky, výtky i pochvaly.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply