Účastnili jste se soutěže O Dračí řád? Chcete vědět, v čem byly slabiny vaší povídky? Přihlaste se do workshopu, kde se vám společně s porotci soutěže pokusíme poradit!

Workshop proběhne v rámci Fetivalu fantazie Speciál, v sobotu 30. 10. 2010. Předběžný čas konání je 13.00 h (může být změněno).

Přihlášení proveďte nejpozději do úterý 26. 10. 2010 emailem na adresu soutez.mfantasy@gmail.com. Do zprávy uveďte název povídky, s níž jste se účastnili soutěže. Do předmětu napište heslo „Workshop“.

Přihlášeným doporučujeme přinést si vlastní kopii povídky.

Workshop bude časově omezený a je možné, že se nedostane na všechny, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve. Zajistíte si tak přednost před později přihlášenými autory. Vyhrazujeme si právo měnit pořadí, v jakém se budeme povídkami zabývat, a změnit čas nebo datum konání workshopu, případně ho zrušit.

K účasti na workshopu srdečně zveme i nepřihlášené autory a veřejnost!

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply