Přinášíme výsledky soutěže o knihu Temní ilumináti Jana Pohunka. Tentokrát odpověděla naprostá většina z vás správně. Jen jediná odpověď byla nepřesná. Něco jste mohli vyčíst z anotace, pro další informace bylo potřeba zabrousit na stránky nakladatelství nebo na naši stránku na Facebooku.

1. O kterou knihu Jana Pohunka jsme už na MFantasy soutěžili? (Na Facebooku)

2. Na které nedávné akci byli Temní ilumináti pokřtěni?

3. Kdy a kde se odehrává děj knihy?Odpovědi byly takhle jednoduché!

1. Polomené světy

2. CONiáš

3. 2012 v České kotlině (nebo také klidně „v blízké budoucnosti v Praze a okolí“)


Tentokrát putuje kniha k… chvilka napětí… Veronice Petříkové. Gratulujeme!

Děkujeme za vaše odpovědi, obzvlášť na bonusovou otázku (zjistili jsme, že mezi pravidelně soutěžícími se často objevují i nová jména, za což jsme rádi). Těšíme se na vaši účast v další soutěži!

Poděkování patří i nakladatelství Straky na vrbě, které věnovalo cenu do soutěže.


ízké budoucnosti v Praze a okolíOndřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply