Premiéry nestoja za reč. Predremiéry sú už takisto ošúchaným klišé. Ale čo tak súťaž o knihu, ktorá ešte ani nie je na trhu ?! Prinášame vám jedinečnú možnosť. Získajte knihu Pavla Renčína ako úplne prvý !Anotácia :

Rita se probudila ve tmě. Řetězy se jí zařezávají do rukou, tvrdá židle tlačí do zad. Netuší, jak se sem dostala. Možná ji unesli? Jak se vzápětí ukáže, stejně jsou na tom i čtyři další lidé. Student, stařičký důchodce, modelka a uprchlý vězeň. Někdo je uvěznil pod zemí. Proč? A co mají společného? Aby to zjistili, budou muset utéci ze smrtícího labyrintu pražské kanalizace, která skrývá mnohem víc, než kdo tuší. Pod víky kanálů začíná boj o život. Na zoufalé hrdiny čeká tlupa bezdomovců, která už ztratila pojem o tom, co je lidství. Bláznivý rytíř-knihovník, prchající před svou minulostí. Lidožroutská mafie Hluchých a mnohem víc… Hraje se podle drsných pravidel. Kdo se zastaví, zemře. Pouze zapomenutá válečná tajemství mohou přinést vysvětlení. To ale počká… hlavní je teď přežít.

Info o autorovi1, Kde sa odohráva dej knihy Labyrint?

2, Koľko častí , doteraz, má trilógia Městské války ?

3, Ktoré nakladateľstvo  vydáva knihu Labyrint ?
Odpovede posielajte na email redakce@mfantasy.cz, do predmetu zadajte heslo „Labyrint“. Okrem správnych odpovedí nezabudnite napísať aj Vaše meno a adresu.

Odpovede posielajte do piatku 5.11. 2010, víťaz bude vyžrebovaný nasledujúci deň.

Veľa šťastia.


Marcus

About The Author

2 komentáře

Leave a Reply