č. 1:

Nový souběžný hororový festival Bloody Xmas Fest! Probíhá v hlavním sále, sklepě a vestibulu kina. Hostem je americký režisér Lloyd Kaufman! Plus KrimiCon s Jáklem a jeho Kajínkem!

č. 2:

Zrušen loňský příplatek za teplo. Náklady na teplo jsme zahrnuli do vyšší ceny vstupného a místenek na filmy. Poprvé na FFS bude i klouzavé půldenní vstupné (bez nutnosti registrace a přihlášení).

č. 3:

Novinky v hrách. Dragon Age II – exkluzivně kódy půl roku před vydáním hry pro hraní demoverze, přednášky o novinkách deskových her z veletrhu v Essenu, hudební hry na FFS poprvé v tak silné sestavě a RockBand nejen s Beatles.

č. 4:

Předpremiéra filmu Paranormal Activity 2 a projekce nejnovějších fantastických filmů v kině po celou dobu FFS. Prodej místenek na filmy bude po celou dobu FFS (včetně prvního dne).

č. 5:

Rozšíření nabídky občerstvení. Nově na FFS bude presso v baru a čajoFFně, párek v rohlíku v buFFetu, grilované sýry v hoFFpůdce, velké rozšíření nabídky na hlavním baru. U baru bude poprvé na FFS o 9 míst navíc a otevřeme i VIP salónek přímo proti baru, pro hosty a VIP účastníky.

č. 6:

Rozšíření ubytovacích kapacit na postelích. Do nabídky FFS zařazujeme nově dvojlůžkový hotel Thang Long a penzion v obci Bílek (hotel+). Dále 3 internátní pokoje v Sokolovně a ZŠ Smetanova. S ohledem na vysoké náklady na topení mírně zvyšujeme cenu spacáků a lůžek v ZŠ Smetanova.

č. 7:

Nové služby FFS – zdravotní služba v Sokolovně, hlídání dětí s rozšířením nabídky zábavy pro děti, prádelna, žehlírna, noviny zdarma. Šatna a prádelna nově umístěna na krátkém balkóně v Sokolovně.

č. 8:

Nové a silnější wi-fi spoty a nová silná linka zajistí lepší připojení na internet. Pokrytá místa: dlouhý balkón Sokolovny, technické centrum v Sokolovně, místnost č. 5 v KD Junior.

č. 9:

Editovatelná přihláška k účasti umožní změny. A přidáváme další nové funkce registračního a programového systému Amber a organizačního systému Ares. Například Black list, závazná rezervace místa při platbě na místě a další.

č. 10:

Na FFS poprvé nová prodejna. Otevřeme prodej knih, figurek a fanouškovských doplňků v přízemí KD Junior, připravit se ale můžete i na nákupy v Sokolovně a vestibulu kina. Z naší nabídky: Tričko FF 2010, tričko 15 let FF, kovový FF přívěsek, audiobooky Zeměplochy, lampióny štěstí a další.