Milan Fibiger, Jan Patrik Krásný, Lubomír Kupčík a další autoři, které znají čtenáři fantasy knih například jako autory obálek. Ti všichni nabídnou své výtvory k prodeji na výstavě v nově otevřené galerii Nemesis. A to už v říjnu. MFantasy zve všechny čtenáře do Jindřišské ulice v Praze na výstavu s názvem Fantasy, sci-fi a dobrodružství v obrazech a ilustracích.


A jako ochutnávku přidáváme několik ukázek vystavovaných prací.


Autor: Roman Kýbus
Autor: Roman Kýbus
Autor: Dan Růžička
Autorka: Martina PilcerováOndřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply