Draci. Tvorové, které netřeba představovat. Dračí řád dal jméno mimo jiné i soutěži na MFantasy a jako téma si draky zvolil i chystaný sborník povídek Legendy: draci. A celý čtvrtý ročník CONiáše. Tady je pozvánka z webu Strak na vrbě:

Coniáš a křest Draků

Městská knihovna v Praze (Mariánské náměstí 1, Praha 1) pořádá v sobotu 18. září čtvrtý ročník CONiáše – conu, na němž Straky na vrbě chybět nemohou. Třeba i proto, že letos jedním z hlavních bodů programu bude křest dvou nových knih: Temných iluminátů a mamutí antologie Legendy: Draci.
Vstup na akci je pro čtenáře knihovny zdarma, ostatní zaplatí jenom tolik, kolik by dali za novou průkazku (=80 korun). A co dalšího kromě křtu výše zmíněných knih na CONiáši naleznete? Napoví vám předběžný program:
10:00 – Draci a internet – draci.info
11.00 – Deset let Drakobijců v Čechách
12:00 – Kamení, kováři a draci – Jiří W. Procházka a Vlado Ríša
13:00 – křest knihy Temní ilumináti Honzy Pohunka
13: 30 – Křest antologie Legendy:draci – Michael Bronec, Ivana Kuglerová, Jakub D. Kočí
14:00 – Beseda s autory právě pokřtěné knihy
15:00 – Městské války – Pavel Renčín
16:00 – Draci ve filmu – Michal Langr
17:00 – Čínští draci – Martin Kříž
18:00 – Draci v evropské mytologii – Petr Janeček
19:00 – Draci na Zeměploše – Jan Kantůrek
20:00 – Film

Všichni srdečně zváni!
Míla Linc & Michael Bronec

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply