Jak často máte možnost vyhrát autorem podepsanou knihu? A udělat pro to musíte jen to, že nám pošlete jeden email se správnými odpověďmi na naše otázky. Tentokrát soutěžíme o knihu Temní ilumináti z pera Jana Pohunka!


Informace o knize zde.

Anotace:

Blíží se konec roku 2012. Blíží se i konec světa?

Co nám k tomu řekne hrdina příběhu, Jaroslav Malina řečený Generál:

Mnozí z vás mě neznají. Já jsem vás taky donedávna neznal, maximálně jsem o vás slyšel a nevěřil. Pak mi ovšem někdo zabil všechny lidi ze skupiny, poštval na mě dva psychopaty, o kterejch jsem si do tý doby myslel, že vražděj akorát trempskou píseň, řek mi, že realita je jenom to, co si z ní kdo udělá, změnil mýho nejlepšího kamaráda v chodící mrtvolu, unes vám krále a teď s nim určitě dělá něco hnusnýho, zřejmě se chystá zničit svět takovej, jakej ho známe, a taky mě vošukal, aniž by mi ráčil sdělit, že je to jednosměrná jízdenka do toho vašeho polosvěta…

…Eh. Nejedná se ve všech případech o stejnou osobu, upřesnil Generál zbytečně, když si všiml, že Biona rudne.

O osudu světa, tak jak ho známe, se rozhodne v České kotlině!

 


1. O kterou knihu Jana Pohunka jsme už na MFantasy soutěžili? (Na Facebooku)

2. Na které nedávné akci byli Temní ilumináti pokřtěni?

3. Kdy a kde se odehrává děj knihy? (Nemusí být přesně)

Bonusová otázka (nebude hodnocena): Kolika soutěží ses už na MFantasy zúčastnil(a)?

 

NÁPOVĚDA: Před Temnými ilumináty vydaly Straky na vrbě jen jednu Pohunkovu knihu. Na jejich webu se dozvíte i o křestu knihy.


Odpovědi posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Temní ilumináti“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete.

Odpovědi posílejte do soboty 2. 10. 2010, vítěz bude vylosován následující den.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply