Určitě jste se už nemohli dočkat, ale ta chvíle už je tady. Je tu den V! Den výsledků naší soutěže o knihu Marcina Przybyłka – Gamedek: Prodavači lokomotiv.

První otázka byla skutečně lehká. Odpověď jste mohli najít přímo v anotaci knihy. Kvůli druhé otázce jste nejspíš zabrousili na web nakladatelství a vybrali dvě z dvaadvaceti knih, které v edici jsou. Třetí odpověď pro vás také nebyla problém.

1. Jak se jmenuje hlavní postava příběhu?

Torkil Aymore.

2. Vyjmenujte další dvě knihy, které nakladatelství Laser-books zařadilo do edice Podíl.

Uvedeme jen některé:

Stanislaw Lem: Bajky robotů

Konrad T. Lewandowski: Kočkodlak Xin

Konrad T. Lewandowski: Návrat kočkodlaka

Andrzej Pilipiuk: Kroniky Jakuba Vandrovce

Feliks W. Kres: Král nesmírna

…a další.

3. Jaké národnosti je autor knih Gamedek?

Polské.


Přišlo nám skoro 40 (slovy ČTYŘICET) emailů, takže bylo opravdu těžké dát knihu jenom jednomu. Nakonec z losování vyšla vítězně Pavla Ryková! Blahopřejeme a posíláme knihu do Mostu!

Děkujeme všem účastníkům a nakladatelství Laser-books za věnování ceny pro vítěze.

Těšíme se již brzy na vaši účast při další soutěži! 😉


Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply