Máme tu další soutěž! Omlouváme se fanouškům fantasy, ale snad se nebudete zlobit, když tentokrát zabrousíme výjimečně do vod science fiction. Pokud jste o knize Gamedek z pera ? Marcina Przybyłka dosud neslyšeli, zkuste anglický trailer, který vám alespoň naznačí, o co jde. A je nutno říct, že si na něm někdo dal hodně záležet!

Anotace:

Na konci dvaadvacátého století žijí lidé v megaměstech, oddělených od ekologicky nepřátelského okolí. Značnou část života tráví ve virtuální realitě. Do ní však pronikne virus a v podobě Zvířete dokáže lidi reálně zabíjet, což vyvolá světovou krizi.
Virtuální detektiv Torkil Aymore se za dramatických okolností a s nasazením vlastního života pokouší situaci vyřešit. To však vyžaduje úporné boje, které svede ve skutečném světě i ve virtuální realitě.
Na rozdíl od prvního dílu, což byl vlastně řetězec povídek, zde se jedná o ucelený román.

Navnadili jsme vás? Tak zkuste zodpovědět následující otázky a kniha může být vaše!

1. Jak se jmenuje hlavní postava příběhu?

2. Vyjmenujte další dvě knihy, které nakladatelství Laser-books zařadilo do edice Podíl.

3. Jaké národnosti je autor knih Gamedek?


Odpovědi posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Gamedek“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete.

Odpovědi posílejte do 10.8. 2010, vítěz bude vylosován následující den.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply