V tomto článku vždy najdete průběžné výsledky soutěže spojené s interaktivní povídkou na pokračování Ruka Osudu. Její pravidla lze nalézt zde: Ruka Osudu: Zahájení.

Celkové hodnocení přispěvovatelů:

Pořadí Jméno Počet bodů
1. Salvator 20
2. SnakyWolf 12

Body udělené za první díl (který si můžete přečíst zde: Ruka Osudu: Díl první):

Jméno Body
Kritika Nápady Inspirace Celkem
Salvator 5 10 5 20
Velice užitečná stručná, věcná kritika. Dlouhá a promyšlená verze pokračování příběhu hned v úvodu se spoustou zajímavých nápadů. Několik dalších dobrých a dobře vyjádřených nápadů. Pěkná vzájemná inspirace mezi Salvatorem a SnakyWolf(em).
SnakyWolf 0 7 5 12
Hezké logické uvažování. Nápady spíše menší a abstraktnější, nejdou příliš do hloubky (celkem pochopitelné takhle v úvodu), zato jich bylo celkem dost. Občas mi přišlo, že některé nápady tak úplně nesedly k dosud napsané části příběhu, ale to je spíš subjektivní dojem. Pěkná vzájemná inspirace mezi Salvatorem a SnakyWolf(em).

Díky všem, kteří se dosud zapojili! Vy ostatní tak můžete učinit kdykoliv a případně něco hezkého i vyhrát. Náskok zatím není tak veliký…Omlouvám se, ale vydání dalšího dílu musíme bohužel odložit o několik týdnů, a to kvůli mému akutnímu nedostatku volného času. (Mám holt hodně práce a nestíhám, ech. Navíc za pár dní odjíždím na dovolenou.) Datum vydání ještě upřesníme. (Je možné, že se ho ujme někdo jiný z redakce.)

Těším se na pokračování po svém návratu.

Kor-Skarn

Komentáře

komentářů

About The Author

Leave a Reply