Soutěže se tentokrát zůčastnilo 12 z vás. To byla docela slušná šance na výhru, co říkáte? Bohužel dostat od nás knihu mohl jen jeden. A tím je Vojtěch Bill ze Zubří! Gratulujeme a posíláme výhru, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Fantom Print.

Otázky nebyly těžké, ale pro jistotu si řekneme správné odpovědi.


Jaký obor vystudoval tento spisovatel? (germanistika, historie)

Řádění neznámé bestie, které se žádný lovec nedokáže postavit. Ve kterých dvou knihách (dualogii) se objevuje toto téma? (Ritus, Sanctum)

Nosí Markus brýle? (ano)


Ukázka z knihy Spravedlivý hněv.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply