Konečně tu jsou výsledky další knižní soutěže! Pokud patříte mezi ty, kdo s napětím čekali, zda se jejich jméno objeví v tomto článku, určitě mě nenávidíte za tohle zdržování, takže tady jou správné odpovědi a dnešní výherce. Tentokrát jste odpovídali dobře a hlavně jsme měli radost, že jste poznali autora knihy Ondřeje Netíka.

Netík už není žádný nováček v žánru. Jmenujte aspoň dvě díla, která napsal před Kejklíři léta. (Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana, Meluzína, dívka jménem Ema, Tanečnice, věc názvem Sined)

Jaké nakladatelství vydává tuto knihu? (Zoner Press)

Všechny jeho již vydané knihy spadají do trilogie s názvem? (Sanatorium podvržených)

Ondřej Netík byl naším fotoaparátem zachycen na fotce číslo 2.


Ondřej Netík


A výhercem Kejklířů léta se stává... Eva Jeníčková!

Gratulujeme a těšíme se zase u další soutěže!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply