Jan Č. Galeta se blýsknul novou knihou (recenzi si můžete přečíst zde) a my pro vás máme soutěž! Jeden její výtisk získá ten, kdo správně odpoví na naše tři otázky a bude vylosován. Nebudeme to protahovat a prozradíme vám, co po vás budeme chtít.

1.Kolikátá manželka porodila Karlu IV. syna Zikmunda?

2.Co nebo kdo je to hofarta? (výklad nemusí být úplně přesný)

3.Je Jakub Štěně z Bělin smyšlená postava?

Odpovědi posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Lvi lucemburští“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete.

Odpovědi posílejte do 5. 7. 2010, vítěz bude vylosován následující den.


Za celé MFantasy vám přejeme hodně štěstí!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply