Léto je v plném proudu, slunce žhne. To je ideální příležitost, abychom si zasoutěžili o tematicky znějící knihu Kejklíři léta (její první kapitolu si můžete prolistovat zde). Bez dlouhých okolků Vám nastíníme pravidla a otázky soutěže.

1.Jaké nakladatelství vydává tuto knihu?

2.Netík už není žádný nováček v žánru. Jmenujte aspoň dvě díla, která napsal před Kejklíři léta.

3.Všechny jeho již vydané knihy spadají do trilogie s názvem?

4.A nyní speciální úkol: Na které fotografii je Ondřej Netík?


č. 1č. 2Odpovědi posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Kejklíři léta“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete.

Odpovědi posílejte do 19. 7. 2010, vítěz bude vylosován následující den.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply