Festival fantazie teprve začal, a přesto už teď víme, že z něj odjedeme minimálně o jedno zjištění bohatší. A totiž to, že superhrdinové dosud nevymřeli. Naštěstí.

Jedním z důkazů může být už jen to, že jsme se tu v Chotěboři, my, fanoušci fantastických žánrů, po roce opět sešli. Vždyť jaká jiná síla dokáže zorganizovat tak obrovskou akci, když ne nadlidská?

Ale konec levného PR. Skuteční superhrdinové si jej nejenže nezaslouží, ale především jej ani nepotřebují. Za ně mluví činy. Přesvědčit se o tom můžete přímo na Festivalu fantazie, a to od soboty do úterý. Právě v těchto dnech totiž proběhne série klání, jejichž cílem bude jediné – objevit skutečného Superhrdinu nebo Superhrdinku, kteří by v boji o osud lidstva převážili váhy osudu na tu správnou stranu.

Vyražte na svou fantastickou dovolenou!

Abyste se však do boje o záchranu světa mohli zapojit, musíte udělat především jedno. A to? Přece přijet do Chotěboře, aby vám z Festivalu fantazie neuniklo ani o den víc!

Pokud totiž čtete tyto řádky, velice pravděpodobně to znamená, že jste se dosud na svou fantastickou dovolenou do Chotěboře nevypravili. Jestli máte v plánu jednu ze svých největších chyb letošního léta (a totiž to, že jste propásli začátek největšího fantastického setkání v Česku) napravit, přinášíme vám pár rad, jak zvládnout možná úskalí iniciačního rituálu zvaného registrace.

A dodáváme – neseďte doma. Sluníčko svítí, wi-fi v Sokolovně na FF (konečně) funguje, a pokud třeba nemáte koho vzít s sebou, ani potom není důvod ke strachu. Jen do pátečního odpoledne se v systému Amber přihlásilo 1700 účastníků efefka. Určitě se mezi nimi najde někdo, kdo vás bude bavit 🙂


Registrační tipy a triky ZáBlesku:

1. Pokud víte, kdy a jak budete moci přijet, určitě se registrujte v systému Amber co nejdříve a v pohodlí domova. Neodkládejte ji, a to především pokud plánujete dorazit v neděli nebo v pondělí, kdy se očekává největší nápor nových účastníků festivalu. Nebudete tak muset stát dlouhou frontu pro ty, co se registrují až na místě.

2. Pokud zjistíte, že se na festival dostanete až později, nebo že z něj budete muset odjet dřív, zkuste se domluvit s recepcí ještě před příjezdem na festival. Pokud máte zaplacenou registraci a přijedete až během festivalu, nemáte nárok na vrácení plné částky peněz.

3. Ověřte si, zda vám v taštičce s materiály přišlo vše, co jste si v Amberu objednali. Chyba se může vloudit vždy a všude. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

4. Buďte vstřícní při jednání po mailu i na místě, účastníků jsou stovky, recepce je jen jedna.FF noviny.

Leave a Reply