Odpočítáváme poslední dny do začátku Festivalu fantazie. 1. července to vypukne a MFantasy bude při tom! Spojili jsme se s festivalovými novinami ZáBlesk, abychom vám jako jediní mohli přinášet nejčerstvější zprávy přímo z Chotěboře. Pokud tedy vyrážíte na FF později, nebo pokud vám to letos nevyjde vůbec, můžete sledovat naše zpravodajství, které se budeme snažit vydávat každý den po celý festival! Dozvíte se, co se děje, co se nepodařilo i co se chystá. Nic vám nezůstane skryto a možná vás některá z našich novinek i naláká, abyste rychle sbalili kufry a vyrazili za námi.

Díky spojení se ZáBleskem si budete moci přečíst i to, co je běžně k přečtení pouze přímo na FF. Plánujeme rozhovory, reportáže i tipy na nadcházející akce. Čtěte MFantasy a buďte při tom!

A fotky, ty taky budou …při tom. 😉

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply