Možná už jste zaregistrovali naši facebookovou stránku, možná ještě ne. Co je však nové, jsou občasné soutěže, které zde pořádáme. Můžete vyhrát nejnovější knihy a v budoucnu možná i nějaké jiné ceny. První knihou, o kterou  jsme soutěžili, byla Wilth Ahwa, antologie několika českých autorů.

Jediné, co musíte udělat, je přidat se do skupiny a mít trochu štěstí. A také špetku pohotovosti, když se Vás na něco málo zeptáme.

Přejeme všem hodně štěstí při soutěžení!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply