Znáte Markuse Heitze? Četli jste nějakou z jeho knih o trpaslících? Měli byste zájem zdarma získat jeho knihu Spravedlivý hněv, která u nás vychází právě dnes? Tak neváhejte a soutěžte! Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázky a pak trpělivě čekat na slosování. A pokud si nejste novou knihou tohoto německého autora jisti, snad vám pomůže přečíst si ukázku.

Odpovědi posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Heitz“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam zaslat odměnu.

A nyní soutěžní otázky:

1.Jaký obor vystudoval tento spisovatel?

2.Řádění neznámé bestie, které se žádný lovec nedokáže postavit. Ve kterých dvou knihách (dualogii) se objevuje toto téma?

3.Nosí Markus brýle?Vítěz bude vylosován 3. 7. 2010, odpovědi posílejte do 2. 7. včetně.

Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Fantom Print.


Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply