Věděli jsme, že Miroslav Žamboch má hodně fanoušků, ale stejně nás překvapil počet odpovědí, které jste nám poslali. Do redakce nám dorazilo nádherných 32 e-mailů označených heslem „Bakly“. Všem zúčastněným děkujeme! Budeme se snažit přinášet Vám více podobných soutěží.

Vaše odpovědi byly vesměs OK, občas se vyskytla nějaká chyba z nepozornosti. A opět se potvrdilo, že opisovat se nevyplácí (ano, našli jsme pár totožných odpovědí, které nebyly správně).

Nejradši bychom dali knihu všem, ale vyhrát mohl jen jeden. Jak již jistě víte, správné odpovědi jsou následující:

 1. Kde se Miroslav Žamboch narodil?
 2. Hranice na Moravě

 3. Jaký je název jeho první publikované povídky? (poradíme: vyšla v roce 1993)
 4. Zpověď válečníka

 5. Kterou slavnou první ryze českou scifi/fantasy sérii spoluzaložil?
 6. Agent JFK

 7. Kromě hrdiny, který vystupuje v knize, o niž právě bojujete, vytvořil ještě jednoho hrdinu začínajícího na B. Přijdete na jeho jméno? (klíčové slovo kolibřík)
 8. Basil

 9. Že je Žamboch slavný, potvrzuje i to, že několik jeho knih vyšlo i v zahraničí. V jaké konkrétní zemi?
 10. Polsko

 11. A není také jen zdatným spisovatelem, ale i sportovcem. Tak se nedivme, že do názvu jedné jeho knihy se v poslední době dostala i jistá sportovní disciplína. Kterou knihu myslíme? (ta disciplína je opravdu rychlá)

Dlouhý sprint s ozvěnou


A šťastným výhercem se stává…

Marek Čejka!

Gratulujeme, jeden výtisk Žambochova Čas žít, čas zabíjet míří do Prahy.

Hodně štěstí všem v další soutěži!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply