Nová kniha Miroslava Žambocha vyjde co nevidět a my jsme pro Vás ve spolupráci s nakladatelstvím Triton připravili soutěž o jeden její výtisk. Nemusíte udělat nic víc, než odpovědět na pár jednoduchých otázek. Ze správně odpovídajících vylosujeme 10. 6. výherce. Buď to právě Ty!

Odpovědi posílejte na email redakce@mfantasy.cz a do předmětu napište „Bakly“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu.

A teď už slibované otázky, které trochu prověří, zda jste opravdu fanouškem tohoto populárního autora:

  1. Kde se Miroslav Žamboch narodil?

  2. Jaký je název jeho první publikované povídky? (poradíme: vyšla v roce 1993)

  3. Kterou slavnou první ryze českou scifi/fantasy sérii spoluzaložil?

  4. Kromě hrdiny, který vystupuje v knize, o niž právě bojujete, vytvořil ještě jednoho hrdinu začínajícího na B. Přijdete na jeho jméno? (klíčové slovo kolibřík)

  5. Že je Žamboch slavný, potvrzuje i to, že několik jeho knih vyšlo i v zahraničí. V jaké konkrétní zemi?

  6. A není také jen zdatným spisovatelem, ale i sportovcem. Tak se nedivme, že do názvu jedné jeho knihy se v poslední době dostala i jistá sportovní disciplína. Kterou knihu myslíme? (ta disciplína je opravdu rychlá)

Pokud se cítíte málo motivováni, přečtěte si ukázku z knihy na fan-stránkách autora. Hodně štěstí v soutěži!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply