V pátek ráno dosáhl komunitní server www.pevnost.cz již 1000 registrovaných uživatelů. Portál, který vznikl pod patronátem měsíčníku Pevnost, byl ze strany čtenářů již nějakou dobu netrpělivě očekáván. Není se tedy čemu divit, že se mu podařil takřka raketový start. V příštích měsících se uvidí, zda si portál přezdívaný jako „útočiště pro milovníky fantasy, sci-fi a hororu“ svoji popularitu udrží.

Stránky byly spuštěny teprve začátkem května a za necelé dva měsíce působnosti si zaprvé díky neobvyklé komunitní funkci a zadruhé díky podpoře svého tištěného kolegy získaly velkou oblibu uživatelů a byly měsíčně zobrazeny přes 150 000-krát. Uvádí to dnešní tisková zpráva časopisu Pevnost.

Uživatelé neboli „obyvatelé Pevnosti“ zde mohou po registraci zakládat „tlupy“ a také jich už založili 260. Dále mohou publikovat své texty, ilustrace či fotografie a vyjadřovat své názory. Portál www.pevnost.cz jim především dává možnost komunikovat o svých zálibách, knihách, filmech, společných akcích a novinkách na trhu.


Skupina MFantasy na portálu Pevnosti.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply