Je to tady, více jak po roce se otevírají nové brány Pevnosti. Několikrát jsme museli zakusit úsloví sliby chyby, ale teď to stojí za to. Zatím probíhá testování na betaverzi stránek, do kterého se můžete zapojit i vy. Stačí, když se jednoduše zaregistrujete.

Díky registraci budete moci psát příspěvky, zakládat tlupy – skupiny, vstupovat do nich, nahrávat soubory, psát svůj deník… Budete si moci nahrát vlastní ikonku anebo vybrat ze 14 přednastavených obrázků (autora bych tipnul na Lubomíra Kupčíka).

http://www.mfantasy.cz/wp-content/gallery/clanky/pevnost.jpg

Dále tu najdete reportáže, recenze, povídky, obrázky, které můžete sami nahrávat a už zmíněné deníky. V sekci archiv Pevnosti naleznete zatím poslední čísla Pevnosti a jeden speciál. Nejedná se o elektronickou verzi celého časopisu. Můžete se však podívat na obálku, přečíst si úvodník či anotaci vycházející knihy v edici Pevnost, prolétnout obsah čísla, přečíst nějakou recenzi. Třeba toho časem bude více, vždyť web se teprve rozjíždí (na starém webu byl vkládán pouze úvodník a obsah daného čísla časopisu).

Přestože se brány Pevnosti otevřely teprve před několika dny, usídlilo se tu zatím více jak 300 obyvatel (registrovaných uživatelů), kteří vytvořili již 60 tlup.

Zavítejte do nedobytné Pevnosti i Vy. Několik důvodů, už jsem vyjmenoval výše a další na Vás čekají na stránkách a dozajista jich bude dennodenně přibývat. Kde jinde máte tak snadnou příležitost poznat více, seznámit se s osobnostmi české a slovenské fantastiky jako s Mílou Lincem, Jurajem Červenákem, Pavlem Renčínem, Petrou Neomillnerovou a také s hlavním velitelem Pevnosti, samotným Tomášem Němcem? Vězte, že asi nikde.


www.pevnost.cz

Hawk: MFantasy založilo vlastní “tlupu” pro své fanoušky, takže pokud už máte na Pevnosti registraci, neváhejte se přidat. Nicméně web je ještě nedotažený, takže omluvte nedostatky mnou založené tlupy. Tamější systém zatím nedovoluje jakékoliv změny, doufejme, že se to časem změní. O možném využití tlupy zatím uvažujeme, ale prozatím bude sloužit jako další místo k zveřejňování našich novinek a prostor pro Vaše vyjádření.