Na Festivalu fantazie se každým rokem objevuje víc a víc novinek. Tady jsou ty letošní.


č. 1: Nové programové linie festivalu – ArcheoCon, BiowareCon, DiscCon, Doupě.cz, FringeCon, KrimiCon, MerliNarnia, SimpsCon! Linie To nej z FF nabídne nejzajímavější pořady všech více než 50 linií a sublinií.

č. 2: 1. Slet autorů fantastiky proběhne v rámci literárního Avalconu 8. – 11. 7.  Autogramiády, besedy, přednášky – potkejte svého oblíbeného spisovatele.

č. 3: Nové podmínky pro vstupné. Při zachování loňských cen FF zavádíme nově slevu za účast na Pragoconu 2010 a přebíráme z něj i klouzavé půldenní vstupné. Plus novinky: půldenní vstupné i v kterýkoliv den odjezdu.

č. 4: Rozšíření herny. Pro další rozšiřování počtu konzolí, PC a stolů pro deskovky využijeme místnost č. 35 v Sokolovně (konzole) a krátký balkon v Sokolovně (PC). Karetní hry najdete na dlouhém balkóně Sokolovny. Velký sál v přízemí Sportovní haly bude 3.-5.7. využit jako další rozšíření stolních her, hlavolamů apod.

č. 5: Projekce 40 nejnovějších fantastických filmů v kině, plus opakování vybraných filmů z FF Speciál, tedy filmy za celý uplynulý rok!

č. 6: Výstava obrazů Lubomíra Kupčíka a dračích obrazů a artefaktů. Pod taktovkou www.draci.info.

č. 7: Rozšíření nabídky občerstvení – VIP salónek místo knihkupců – pouze pro hosty. ObčerFFtvení i ve Sportovní hale. Také točené černé pivo Chotěboř, presso v baru, skutečný párek v rohlíku, saláty, nové druhy baget Hamé a další novinky.

č. 8: Rozšíření a ZLEVNĚNÍ ubytovacích kapacit na postelích. Do nabídky zařazujeme nově dvojlůžkové ubytovny a dvojlůžkový hotel Filippi (o 6+3 pokojů více než loni) a luxusní penzion v obci Bílek v kategorii hotel+. Zlevňujeme kategorie penzion, apartmán, hotel a internát. Mírně zvyšujeme spacák v ZŠ Smetanova, rušíme příplatek za stan v Aréně.

č. 9: Nová pravidla pro prodej místenek na filmy a speciální zábavné pořady. Prodej místenek na filmy po celou dobu FF. Místenky na FF Cosplay a zahraniční hosty budou na konkrétní místa a v prodeji celou dobu FF.

č. 10: Technické a tiskové centrum v Sokolovně. Úspěšně vyzkoušeno na FF Speciál, zavádíme i na FF. Vedle místnosti č. 35 a jeviště v Sokolovně budou 3 počítače s internetem, možnost si vytisknout potřebné (bez tmavých ploch, pro program zdarma), stálá přítomnost technika pro pomoc liniím i přednášejícím.

č. 11: Nové místo s info počítači a wi-fi ve Sportovní hale. K dlouhému balkónu Sokolovny, technickému a tiskovému centru v Sokolovně a místnosti č. 5 v KD Junior přibývá další místo s možností si vyřídit poštu, vyhledat informace o FF a dopravě, připojit se vlastním notebookem nebo mobilem.

č. 12: Anglická verze stránek FF a Amberu pro podporu účasti cizinců na FF. Otevíráme se světu a věříme, že to bude velmi zajímavé pro všechny.

č. 13: Nové služby – hlídání dětí, prádelna, žehlírna, ostraha. Můžete si nechat pohlídat a zabavit děti v dětském koutku, vyprat kostým nebo tričko a vyžehlit si naší žehličkou. Večerní a noční ostraha objektů festivalu. A další služby.

č. 14: Nové funkce systémů AMBERa ARES pro správu a hodnocení pořadů a vyplácení honorářů, pro řízení organizátorů, brigád, evidenci práce a vyplácení odměn. Minipřihláška bude spuštěna již 19. 6., půldenní vstupné bude bez registrace a další novinky.

č. 15: Noví partneři a prodejci na FF na nových místech. Partneři pomáhají s propagací (České dráhy, Evropa 2, Pevnost, Prima Cool, …), s programem (Albi, Corfix, Mindok, Microsoft Xbox, Nintendo Wii, Sony Playstation, …) a dalšími nezbytnostmi. Na FF si můžete koupit nebývale široký sortiment – kromě her, knih (nový partner Daemon v nové prodejně v KD Junior v přízemí), CD, metalických obrázků, anime a fantasy doplňků i figurky a další fanouškovské předměty od nového partnera FanBase (také v KD Junior).


Program FF 2010:

www.festivalfantazie.cz

About The Author

Leave a Reply