Léto se rychle blíží a…


Fesťáky, fesťáky přicházejí,

zpívejte, fanové!


Tak praví jedna moudrá fantasy koleda. Sluníčko nám už připomíná, že je třeba udělat si místo v kalendáři, protože červenec už není daleko a v červenci přichází Festival fantazie. Vlastně nepřichází. My za ním už tradičně přicházíme do Chotěboře.

MFantasy Vám, jako partner FF, bude přinášet nejčerstvější informace přímo z místa dění. Budeme se snažit, abyste o nic nepřišli. „Být při tom!“ To je naše heslo. Ehm… dobře, není tak úplně naše, ale hodláme se jím řídit.

Prozatím se můžete pokochat krásou našeho festivalového plakátu. Autory jsou Katriška a Epic. Děkujeme.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply