Naše stránka na Facebooku má již 300 fanoušků. Všem, kdo se k ní přidali, mockrát děkujeme za podporu.

Ještě mezi nimi nejste a ptáte se, k čemu je dobré stát se fanouškem?

Pravidelně své čtenáře informujeme o novinkách a o všem, co se chystá. A hlavně, dozvíte se tam o našich nejnovějších článcích, jakmile vyjdou, takže se nemusíte bát, že Vám něco unikne. Pokud máte na Facebooku účet, rozhodně neváhejte a těch pár kliknutí ihned obětujte.

Kromě toho máte možnost napsat nám, co Vás napadne, přidat obrázky nebo videa do našich galerií atd.


Přidejte se také!

[stránka MFantasy a Scifizinu]

http://www.facebook.com/#!/pages/Fantastika-fantasy-sci-fi-a-horor/251806141987?ref=ts

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply