Je tu apríl, jeden z mých nejoblíbenějších dní v roce. Den, kdy si můžu vystřelit ze všech a ze všeho. Ale není den zábavy málo? Co takhle měsíc?

MFantasy si pro své čtenáře připravilo měsíc plný humorných povídek. A nejen humorných, těch nejhumornějších! …Tedy, doufejme. Snad Vám naše povídky zpříjemní dubnové počasí. Začínáme už zítra.

Kromě toho mám tu čest Vám představit rubriku nazvanou jednoduše… Bulvár. A bude přesně taková, jak zní i její název. Skladiště toho nejhoršího literárního odpadu, fotomontáží a drbů. Místo, kde hodláme shromažďovat pochybné informace, videa, fotky a vůbec cokoliv, co souvisí s fantastikou a má potenciál rozhýbat Vaše bránice. Pamatujete například na fotky z Fénixconu 09? Připravte se na pokračování v podobném duchu a ještě mnohem víc.  Kromě nevkusné zábavy můžete čekat i aktuality z oblasti fantasy knih, conů a podobně.

Budeme pro Vás prolézat internet a hledat nejrůznější novinky, ale neodmítneme ani Vaši pomoc. Pokud máte nějakou zajímavost, o kterou byste se chtěli podělit, neváhejte nám napsat na email redakce@mfantasy.cz (do předmětu napište heslo BULVÁR).

Aby nezůstalo jen u řečí, můžeme si dát pro začátek například upoutávku na Avatar 2 (bohužel zatím jen anglicky), která už pár týdnů koluje po internetu. Těšíte se na ten film stejně jako já?

Tak, teď bych měl říct APRÍL! …Ale neřeknu, všechno to bylo myšleno naprosto vážně. Až na ten trailer (pokud někdo věřil, že Dart Vader je opravdu Jakeův otec). 😉


MFantasy Vám přeje vysmátého Apríla.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply