Pozvánka na výstavu výtvarných děl s dračí tematikou.


I letos draci opustí své útulné jeskyně a drahocenné poklady nechají napospas, aby se s vámi mohli setkat prostřednictvím již druhé výstavy zaměřené na výtvarná díla členů Draci.info.

Výstava proběhne ve dnech 2. – 10. července v městě zvaném Chotěboř, ležícím na pomezí Čech a Moravy. A nebude to jen tak obyčejná výstava, protože ji můžete navštívit v rámci Festivalu Fantazie a to ve velmi příjemném prostředí nově zrekonstruované místnosti přímo určené výstavám.

A na co se můžete těšit? Předně na spoustu nejrůznějších draků od mnoha talentovaných autorů z těchto stránek a na obrazy Lubomíra Kupčíka (můžete jej znát ze stránek časopisu Pevnost, nebo jeho obálky ke knihám, např. Dítě skály od P. Neomillnerové, Drakeni z Pernu od A. McCaffreyové). Mimo jiné namaloval i plakát pro letošní FF.

Dále si budete moci prohlédnout výsledky projektů Draci.info, které mnohdy zůstávají běžným návštěvníkům webu skryty. Mezi ně patří například: Nekonečný obrázek, sborník textů Stíny křídel nebo také časopis Dračí listy. Samo sebou se objeví i kalendáře, které letos poprvé zdobí i pokoje nečlenů.

Pravděpodobně se na výstavě objeví i vybrané dračí sbírkové předměty, jako jsou přívěsky, sošky a jiné.

K dispozici budou také suvenýry. Přijďte včas, zásoby jsou omezené.


Odkazy:

www.draci.info/vystava

www.festivalfantazie.cz


?

About The Author

Leave a Reply